Lato z korzyścią o wartość VAT

Oferta bez zbędnego bagażu!

Kupując wybrane modele Volvo XC60, Volvo XC90, Volvo XC40 lub Volvo S60, zyskujesz wartość podatku VAT.

Sprawdź, który model bez VAT najlepiej do Ciebie pasuje!

Volvo XC60 - ponadczasowa wszechstronność

Volvo XC60 to nasz najpopularniejszy SUV. Nic dziwnego! Inteligentny system bezpieczeństwa i więcej miejsca na bagaże sprawiają, że jest niedościgniony w swojej kategorii. Zbudowany tak, by towarzyszyć Ci w zarówno w codziennych wyzwaniach, jak i wakacyjnych wyprawach. Teraz kupisz go korzystniej o wartość podatku VAT.

Volvo XC90 - najwyższy poziom luksusu

Lubisz wygodnie podróżować? Przestronne i wyposażone w usługi Google Volvo XC90 zapewnia maksymalny komfort. I to aż siedmiu pasażerom. Cenisz dobry design? Wnętrze Volvo XC90 jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, panoramiczny dach rozświetla kabinę, a skórzane siedzenia z funkcją dziesięciopunktowego masażu pleców sprawią, że nawet długa podróż będzie wygodna i relaksująca.

Volvo XC40 - kompaktowy SUV na każdą drogę

Szukasz bezpiecznego samochodu do miasta, któremu niestraszne będą pozamiejskie wyzwania? Szukasz wygody i bezpieczeństwa w nowoczesnym wydaniu? Znajdziesz to wszystko w Volvo XC40 – modelu, który pozwoli Ci w pełni cieszyć się każdą podróżą.

Volvo S60 - elegancja gotowa do drogi

Wolisz sedany? Volvo S60 to optymalne rozwiązanie. Wyposażyliśmy go w technologie wspomagające kierowcę i napęd na wszystkie koła. Możesz wybierać spośród opcji z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak fotele przednie z funkcja masażu czy wyjątkowy system audio Harman Kardon. Dzięki temu na nowo odkryjesz przyjemność z jazdy i nie będziesz musiał wybierać pomiędzy stylem a funkcjonalnością.

Sprawdź naszą ofertę bez VAT
Model
Wersja
Cena cennikowa
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena po obniżce
XC60
XC60 B5 AWD petrol 250hp Ultra dark
289 900  zł
229 099 zł
229 099 zł
XC90
XC90 B5AWD 250hp Core (7 os.)
334 900  zł
334 900  zł
272 290  zł
XC40
XC40 B3 163hp Essential
175 900  zł
144 299 zł
143 000  zł
S60
S60 B5 AWD petrol 250hp Plus dark
247 900  zł
247 900  zł
201 545  zł

Oferta obowiązuje do wyczerpania samochodów. Oferta przeznaczona tylko dla przedsiębiorców. Powyższy rabat obowiązuje przy wyborze finansowania zakupu i ubezpieczenia przez produkty VCFS. Oferta ważna tylko w przypadku spełnienia określonych warunków transakcji, szczegóły u doradcy w salonie.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 81 748 87 87
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer SCANDINAVIA AUTO otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.