Bagażniki rowerowe

gotowe na każdy wyjazd

Przyszła wiosna a wraz z nią kolejny sezon rowerowy. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę:

-15% na wszystkie bagażniki rowerowe

Bagażniki gotowe na wszystko

Rodzinna wyprawa rowerowa nad jezioro? Szybki wypad solo w góry z rowerem szosowym? Spokojna wycieczka w duecie na rowerach elektrycznych? Nasza oferta bagażników rowerowych jest gotowa na wszystkie scenariusze. Ich maksymalna ładowność wynosi 60 kg, są w stanie pomieścić nawet cztery rowery, a dzięki technologii FIX4BIKE mocowanie bagażnika do haka jest jeszcze prostsze i bezpieczniejsze.

Dwie drogi do jednego celu

Wiele wypraw rowerowych zaczyna się od podróży samochodem. W Volvo mamy dwa sprawdzone sposoby na przewożenie jednośladów: bagażniki rowerowe mocowane do dachu samochodu oraz te mocowane do haka holowniczego.

Nasze bagażniki stworzone są z lekkich i wytrzymałych materiałów, posiadają funkcję podwójnej blokady oraz możliwość dopasowania do rozmiaru każdego przewożonego roweru. Dzięki temu masz pewność, że w łatwy i bezpieczny sposób przetransportujesz swoje cenne jednoślady.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i zaoszczędź 15%

Mamy aż 5 modeli bagażników rowerowych – jeden z mocowaniem dachowym i cztery mocowane do haka. Wszystkie są dostępne z upustem -15%. Sprawdź, który z nich pasuje do Twoich potrzeb.

  • Bagażnik mocowany do ramy na dachu samochodu. Idealny do przewożenia jednego roweru o wadze do 20 kg. Jest wykonany z aluminium, dostosowuje się do rozmiaru Twojego roweru, a do jego montażu nie potrzebujesz żadnych narzędzi.
  • Bagażnik składany, na dwa rowery, mocowany do haka holowniczego. Jest wykonany z aluminium i innych lekkich materiałów, a jego maksymalny udźwig wynosi 60 kg, więc przewieziesz bezpiecznie nawet rowery górskie lub elektryczne. Funkcja przechylania zapewnia dostęp do przestrzeni bagażowej samochodu nawet z zamontowanymi rowerami. Funkcja składania bagażnika do rozmiaru walizki znacznie ułatwia jego przechowywanie oraz przewożenie np. w bagażniku samochodu. Bagażnik wyposażony w funkcję FIX4B.
  • Bagażnik na 3 rowery z systemem „FIX4BIKE®”. Ten bagażnik rowerowy umożliwia przewóz trzech rowerów, jednak można go rozszerzyć o adapter pozwalający przewozić nawet cztery rowery. Zaletą systemu „FIX4BIKE®” jest lepsze dopasowanie i łatwiejsze mocowanie bagażnika na haku holowniczym.
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 81 748 87 87
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer SCANDINAVIA AUTO otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.