kim jesteśmy

Scandinavia Auto Lublin

Firma Scandinavia Auto Lublin  istnieje od 2004 roku. Jako jedyny na Lubelszczyźnie autoryzowany dealer szwedzkiej marki Volvo zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, prowadząc jednocześnie pełen zakres usług serwisowych.

 

W branży motoryzacyjnej działamy już od 1994 roku i od tamtego czasu poprzez wspieranie innowacyjności i przedsiębiorczości na terenie woj. lubelskiego odnosimy znaczące sukcesy na trudnym rynku motoryzacyjnym.

 

Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientom produktów i usług na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są gotowi służyć Państwu pomocą i radą zarówno w kwestiach zakupu nowego, jak i obsługi posiadanego przez Państwa samochodu Volvo. Gwarantujemy, że nasz zespół tworzą w pełni przeszkoleni i niezwykle zaangażowani pracownicy. Pozostający do Państwa dyspozycji doradcy handlowi i serwisowi zapewnią najwyższy poziom obsługi i dołożą wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani z wizyty w naszym salonie.

 

Obecnie budujemy nowy Salon dla marki Volvo, który będzie spełniał najwyższe standardy jakości i obsługi klienta. Zmieniamy się żeby zapewnić Państwu najwyższy, światowy poziom obsługi. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć ale przede wszystkim z zaufania jakim obdarzyli nas nasi klienci doceniając nasze zaangażowanie w rozwój naszego regionu.

Marka Volvo w ostatnich latach dokonała ogromnego postępu i cały czas rozwija nowe technologie w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i najwyższej jakości samochodów osobowych. Mottem naszej marki jest tworzenie samochodów dla ludzi przez ludzi.

 

aktualne promocje

Nasza wizja luksusu

więcej

Najlepsze koło zimy

więcej
wyślij zapytanie ofertowe

zobacz również

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera