Wymiana szyb w Volvo

Gwarancja bezpieczeństwa

Dlaczego warto wymienić szyby w Autoryzowanym Serwisie?

Wielu kierowców sądzi, iż wymiana szyby czołowej może być wykonana w dowolnym miejscu. Poniżej dowiesz się, czemu należy skorzystać z Autoryzowanego Serwisu oraz co można dzięki niemu zyskać.

 

Co ma wspólnego szyba czołowa z…

...systemami bezpieczeństwa

Poprawnie zainstalowana, oryginalna szyba czołowa ma wpływ na prawidłowe działanie około 20 systemów bezpieczeństwa. Jeśli nie chcesz, aby któryś z nich działał nieprawidłowo, powierz wymianę szyby specjalistom z Volvo.

...prawidłowo działającym wyświetlaczem?

Aby jakość obrazu z wyświetlacza przeziernego gwarantowała najwyższą widoczność, niezbędna jest instalacja oryginalnej szyby. Tylko dzięki jej specjalnym krawędziom otrzymujemy obraz w idealnej jakości.

...prawidłowo działającą klimatyzacją?

Tylko oryginalną szybę cechuje odpowiednia przenikalność światła, która chroni przed promieniami słonecznymi. Dzięki temu klimatyzacja działa optymalnie, a my cieszymy się pełnym komfortem jazdy.

Co zyskujesz, wymieniając szybę w Volvo?

Prawidłowy montaż

Szyba czołowa musi być poprawnie zainstalowana, aby nie przemieściła się w razie wypadku lub kolizji. Nie każdy wie, że stanowi ona integralną część nadwozia i zwiększa sztywność samochodu.

Co zyskujesz, wymieniając szybę w Volvo?

Kalibracje systemów

Każda szyba po wymianie musi być skalibrowana zgodnie z wytycznymi producenta. Wybór Autoryzowanego Serwisu Volvo zapewnia profesjonalną obsługę technologiczną.

Co zyskujesz, wymieniając szybę w Volvo?

Dożywotnią gwarancję

Wymieniając szybę w Volvo, masz pewność, iż jest ona oryginalna, a przez to kompatybilna z Twoim modelem samochodu. Co więcej, zyskujesz dożywotnią gwarancję na wykonaną przez nas usługę.

Dożywotnia gwarancja na części

Masz wątpliwości: wymiana czy naprawa?

Zastanawiasz się, czy uszkodzenie szyby czołowej wymaga jej całkowitej wymiany, czy tylko drobnej naprawy? Spójrz na grafikę, która pomoże Ci wstępnie ocenić skalę uszkodzenia.

Strefa zielona

Uszkodzenia szyby mogą zostać naprawione, jeśli nie są większe niż 2,5 cm.

Strefa zółta

Uszkodzenia szyby mogą zostać naprawione, jeśli nie są większe niż 1,5 cm.

Strefa czerwona

Uszkodzenia szyby bezpośrednio na linii wzroku kierowcy, w pobliżu dachu lub słupków nie mogą być naprawiane. Wymieniamy wówczas całą szybę.

Oryginalne pióra wycieraczek Volvo

Wymień stare na nowe już od 199 zł brutto

Niezależnie od tego, czy Twoje wycieraczki zaczęły zostawiać smugi, czy po prostu uważasz, że nadszedł czas na ich wymianę – mamy dla Ciebie korzystną ofertę wymiany piór wycieraczek w Autoryzowanym Serwisie już od 199 zł brutto.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Widoczność to klucz do bezpiecznej jazdy. Nie ryzyku, używając zużytych lub niskiej jakości wycieraczek. Zapewnimy Ci profesjonalną wymianę oraz gwarancję na nasze produkty.

Dlaczego warto wybierać oryginalne pióra wycieraczek?

Oryginalne pióra wycieraczek zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Twoim samochodzie. Dzięki temu doskonale przylegają do powierzchni szyby, zapewniając równomierne czyszczenie w każdym zakątku. Ponadto, są one odporne na działanie czynników atmosferycznych, co przekłada się na ich długą żywotność.

Zawsze możesz liczyć na naszych ekspertów

Jeżeli nie masz pewności, czy nadszedł czas na wymianę piór wycieraczek w Twoim samochodzie, przyjedź do nas. Nasi specjaliści sprawdzą ich stan i doradzą najlepsze rozwiązanie.

 

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 81 748 87 87
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer SCANDINAVIA AUTO otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.