Fabryczna gwarancja Volvo Selekt

Twoja pewność na drodze.

Volvo XC40 XC60 XC90

Samochód używany?

Tylko z unikalną gwarancją od Volvo.

Odkryj prawdziwe znaczenie gwarancji z Volvo Selekt.

Bezpłatna gwarancja fabryczna

Wybierając Volvo Selekt, otrzymujesz 12 miesięcy gwarancji fabrycznej bez dodatkowych kosztów. A jeśli chcesz, możesz przedłużyć ją nawet do 3 lat. Wyjątkowa pewność i bezpieczeństwo, jakie daje gwarancja fabryczna, sprawiają, że każda podróż staje się spokojniejsza.

Brak limitów, pełna swoboda

Niezależnie od tego, ile kilometrów przejedziesz, nasza gwarancja pozostaje ważna. Jesteś gotów na kolejne przygody bez obaw o niespodzianki. Dzięki nieograniczonej liczbie kilometrów, Twoje Volvo jest zawsze chronione, niezależnie od trasy.

Gwarancja obowiązująca w całej Europie

Podróżuj z pewnością, gdziekolwiek jesteś. Ubezpieczenie Volvo Selekt obowiązują̨ w krajach całej Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Liechtensteinie i Norwegii. Dzięki temu, bez względu na to, czy Twoja podróż jest krótka czy długa, serwis Volvo jest zawsze w zasięgu ręki, zapewniając Ci spokój i pewność.

Przeniesienie gwarancji

Gwarancja Volvo Selekt jest przypisana do konkretnego samochodu. Dzięki temu, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż pojazdu, nowy właściciel również będzie mógł korzystać z jej korzyści. To nie tylko dodatkowy atut przy ewentualnej sprzedaży, ale również świadectwo naszego zaufania w jakość każdego samochodu Volvo.

Pewność dzięki kompleksowej kontroli

Każdy samochód Volvo Selekt przechodzi przez rygorystyczne testy i kontrole, aby spełnić najwyższe standardy marki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz nie tylko używany samochód, ale pojazd, który ma duszę nowego auta. Volvo Selekt to gwarancja najwyższej jakości, wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa na każdym kroku Twojej podróży.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty

Piotr Cymek
Kierownik  ds. sprzedaży samochodów używanych
539 772 783
salon.volvo@scandinavia.dealervolvo.pl

Łukasz Pietras
Doradca Handlowy ds. samochodów używanych
+48 532 334 040
salon.volvo@scandinavia.dealervolvo.pl

Grzegorz Miecznik
Doradca Handlowy ds. samochodów używanych
532 390 734
salon.volvo@scandinavia.dealervolvo.pl

SPRAWDŹ OFERTĘ AUT UŻYWANYCH
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 81 748 87 87
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer SCANDINAVIA AUTO otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.