Serwis blacharsko – lakierniczy

Scandinavia Auto

Volvo Scandinavia Auto  to jeden z pierwszych w kraju Autoryzowanych Serwisów Blacharsko-Lakierniczy Volvo.

Nasze usługi obejmują naprawy blacharskie i lakiernicze, a także wymianę uszkodzonych części na oryginalne części Volvo. Nasz zespół specjalistów posiada najnowocześniejsze narzędzia i technologie, które pozwalają nam dokładnie i skutecznie naprawiać samochody Volvo. Dbamy też, by nasze naprawy były przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami i zaleceniami producenta. Posiadamy profesjonalny sprzęt i wiedzę, które pozwalają nam dokładnie diagnozować i naprawiać wszelkie uszkodzenia blacharskie i lakiernicze.

Dodatkowo, oferujemy szybki czas naprawy, aby jak najszybciej przywrócić samochód do stanu pełnego bezpieczeństwa.

Oto szczegóły dotyczące naszych usług blacharsko-lakierniczych:

 • Nasze naprawy blacharsko-lakiernicze obejmują wszelkiego rodzaju naprawy powypadkowe, usuwanie wgnieceń, naprawę uszkodzeń blachy oraz malowanie karoserii.
 • Oferujemy możliwość zgłoszenia szkody w ramach polis zawartych ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi za pośrednictwem specjalnej, działającej 24/7 infolinii dostępnej przez Volvo Cars App, przycisk on call na podsufitce Twojego Volvo lub pod numerem telefonu +48 662 300 300 – wszystkie formalności są wówczas po naszej stronie, nie musisz martwić się na żadnym etapie całego procesu.
 • W przypadku korzystania z naszych usług, otrzymasz samochód zastępczy na czas naprawy, abyś mógł kontynuować swoje codzienne obowiązki.
 • Jeśli Twój pojazd wymaga holowania, oferujemy profesjonalne usługi holowania oraz możliwość dostarczenia samochodu do naszego serwisu.
 • Posiadamy również parking specjalnie dedykowany pojazdom uszkodzonym, na którym możemy przechować Twój pojazd, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dlaczego warto naprawiać auto po szkodzie w Autoryzowanym Serwisie Blacharsko-Lakierniczym?

 • Nasz serwis ma dostęp do oryginalnych części zamiennych, co oznacza, że naprawa auta będzie wykonywana przy użyciu oryginalnych części, które są zaprojektowane specjalnie dla danego modelu auta. Oryginalne części są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu są bardziej trwałe i pewniejsze niż nieoryginalne części.
 • Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje zarówno naprawę samochodu, jak i załatwienie wszelkich formalności z ubezpieczycielem. Nasz serwis zajmuje się wszystkim od początku do końca, dzięki czemu oszczędzasz czas i nie musisz się martwić formalnościami związanymi z naprawą.
 • Dodatkowo, oferujemy dwuletnią gwarancję na powłokę lakierniczą wykonaną w trakcie naprawy, co daje Ci dodatkową ochronę i pewność, że naprawa jest wykonana solidnie.
 • W dobie zmieniających się trendów w technologii i kolorystyce powłok lakierowych nowoczesnych pojazdów, korzystamy z dwóch wiodących systemów mieszania lakierów: Sikkens oraz Spies Hecker.

 

W przypadku zaistnienia szkody w wyniku zdarzenia drogowego, możesz skorzystać z następujących praw i możliwości:

 • Wybór miejsca odholowania samochodu: Masz prawo decydować o tym, gdzie chcesz odholować swoje auto. Nie musisz zgadzać się na proponowane przez holownika lub ubezpieczyciela miejsce.
 • Naprawa samochodu: Masz prawo wybrać, czy chcesz otrzymać gotówkę za naprawę samochodu lub skorzystać z opcji naprawy bezgotówkowej. Bez względu na wybraną metodę, przysługują Ci oryginalne części do naprawy, co pozwoli na utrzymanie jakości i nie naruszy gwarancji producenta.
 • Auto zastępcze: Na czas naprawy Twojego samochodu przysługuje Ci auto zastępcze, które powinno spełniać takie same standardy jak Twój uszkodzony pojazd.
 • Gwarancja producenta: Jeśli Twoje samochód objęty jest gwarancją producenta i uległ uszkodzeniu, wyłącznie naprawa w autoryzowanym serwisie pozwoli na utrzymanie tej gwarancji. Dlatego ważne jest, aby zwrócić się do odpowiedniego serwisu w przypadku konieczności naprawy.

W przypadku zaistnienia szkody, zawsze warto zapoznać się dokładnie z warunkami ubezpieczenia i skonsultować się z ubezpieczycielem, aby dowiedzieć się więcej o swoich prawach i możliwościach.

Certyfikat Autoryzowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego Volvo jest dla nas potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług. Działamy zgodnie ze standardami marki Volvo, używając oryginalnych części zamiennych i dedykowanych lakierów.

Nasz Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Volvo to pewność, że Twoje auto jest w najlepszych rękach. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczne technologie, które gwarantują perfekcyjne wyniki naprawy.

 • Wymiana elementów karoserii to jedna z naszych głównych usług. Możemy zastąpić uszkodzone części oryginalnymi, co zapewnia bezproblemowe dopasowanie i trwałość.
 • Ponadto, zajmujemy się również usuwaniem mechanicznych uszkodzeń karoserii, takich jak wgniecenia, zarysowania, dziury czy wyrwy. Wykorzystujemy odpowiednie techniki i narzędzia, aby przywrócić Twoje auto do perfekcyjnego stanu.
 • Jeśli masz uszkodzenia lakieru, takie jak odpryski, spękania, matowienie czy odbarwienia, nie martw się. Nasi doświadczeni blacharze-lakiernicy potrafią przywrócić doskonały stan lakieru, korzystając z najlepszych technik i materiałów.
 • Nie zapominamy również o estetyce. Oferujemy szeroki zakres prac kosmetycznych, takich jak polerowanie, woskowanie i mycie. Dzięki nim Twój samochód będzie prezentować się znakomicie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapraszamy

Sławomir Bucoń
Kierownik serwisu blacharsko-lakierniczego
81 748 87 87
blacharnia@scandinavia.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 81 748 87 87
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer SCANDINAVIA AUTO otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.