Volvo XC60 Essential z silnikiem B5

W wyjątkowej ofercie dla firm!

Volvo XC60 – idealnie dopasowany SUV do Ciebie.

Wersja Essential z silnikiem B5 o mocy 250 KM i napędem AWD Wbudowane usługi Google, aplikacja Volvo Cars (pozwalająca m.in. rozgrzać samochód przed jego uruchomieniem), inteligentne systemy bezpieczeństwa, atrakcyjny design i satysfakcjonujące osiągi. Volvo XC60 to SUV, który sprawdza się na każdym poziomie. Jego wnętrze zaprojektowano tak, aby ułatwiać życie, a dzięki napędowi na 4 koła, dynamicznemu silnikowi B5 o mocy 250 KM i bagażnikowi o pojemności 483 litrów Volvo XC60 stanowi świetnego towarzysza w codziennych wyzwaniach.

Volvo XC60 z ratą 990 zł netto miesięcznie – takiej okazji jeszcze nie było!

W usłudze Volvo Car Full Service Lease na 48 miesięcy Volvo XC60 może być Twoje już za 990 zł netto miesięcznie z wpłatą własną 30% wartości pojazdu. Limit kilometrów w ramach oferty wynosi, łącznie przez okres obowiązywania umowy aż 90 000 km. Cena samochodu w takim wariancie i finansowaniu wynosi 154 635 zł netto. Oferta dotyczy silnika B5 o mocy 250 KM i wyposażenia w wersji Essential i jest skierowana do firm.

Co zyskujesz, stawiając na wersję Essential?

Usługi Cyfrowe – 4 letnia subskrypcja. Google Assistant, Google Maps i Google Play Store; Reflektory LED; System antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation; Kamera Park Assist, tył; Dwustrefowy system klimatyzacji; System audio High Performance

ZOBACZ CO OTRZYMUJESZ W STANDARDZIE

Wbudowane funkcje Google

Dzięki asystentowi Google w swoim Volvo możesz uzyskiwać wskazówki dojazdu, korzystać z funkcji rozrywkowych i pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami.

12-calowy wyświetlacz kierowcy

Dzięki dużemu ekranowi, informacje są prezentowane w czytelny i klarowny sposób, co ułatwia ich odczyt podczas jazdy.

Bezprzewodowe ładowanie telefonu

Dzięki tej funkcji, kierowcy i pasażerowie mogą ładować swoje urządzenia mobilne, takie jak smartfony, bez konieczności korzystania z kabli.

Technologia wspierająca bezpieczeństwo

Łącząc najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie podczas opracowywania naszej technologii unikania kolizji, zamierzamy jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa wewnątrz i wokół naszych przyszłych samochodów.

Układ ostrzegający o innych obiektach

Nasza zaawansowana technologia wspomagania kierowcy umożliwia bardziej zrelaksowaną jazdę. Systemy monitorujące otoczenie nieustannie dbają o twoje bezpieczeństwo na drodze.

Kamera Park Assist

Kamera zapewnia lepszą widoczność wokół pojazdu podczas parkowania, co ułatwia manewrowanie i precyzyjne parkowanie nawet w ciasnych miejscach.

Volvo XC60 to niezwykle popularny model marki premium w Polsce

W 2023 roku cieszył się on największym zainteresowaniem spośród wszystkich modeli tego segmentu, będąc najczęściej wybieranym przez klientów. Dane z Samar potwierdzają, że zarejestrowano aż 6133 sztuki tego modelu w ubiegłym roku. Od debiutu pierwszej generacji w 2009 roku, Volvo XC60 utrzymuje swoją pozycję jako bestseller na polskim rynku.

Zapytaj o ofertę naszych Doradców

Mateusz Hys
Doradca Handlowy ds. samochodów nowych
+48 668 897 173
salon.volvo@scandinavia.dealervolvo.pl

Michał Wojcieszyn
Doradca Handlowy ds. samochodów nowych
+48 501 523 258
salon.volvo@scandinavia.dealervolvo.pl

Mateusz Wybranowski
Doradca Handlowy ds. samochodów nowych
+48 884 201 246
salon.volvo@scandinavia.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 81 748 87 87
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer SCANDINAVIA AUTO otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.